Stwórz własny rytuał piękna – zabiegi na ciało

Szybkie życie, pogoń za czasem wymagają przeciwwagi dlatego proponuję wspaniałe zabiegi na ciało mające na celu wyciszenie, oczyszczenie ciała, umysłu i ducha.

Są to zabiegi stanowiące element holistycznego systemu terapeutycznego mające na celu doprowadzenie do równowagi fizycznej, emocjonalnej i mentalnej. Pomagające odzyskać energię witalną zwalczające uczucie wiecznego zmęczenia i wyczerpania, wskazane w stanach depresyjnych, nerwicach. Pomocne w przypadku problemów z trawieniem i układem krwionośnym i limfatycznym, także przy bólach kręgosłupa, migrenach.

Masaż ajurwedyjski, stanowi jeden z elementów holistycznego systemu medycyny naturalnej. Zalicza się go do najstarszej sztuki medycznej. Masaż działa na trzech poziomach:  fizycznym, psychicznym i duchowym.

Jego istota wiąże się z ruchem energii w ciele. Jest to subtelne połączenie masażu klasycznego i akupresury. Celem jest przywrócenie energii życiowej krążącej po ciele. Przywrócenie harmonijnego przypływu energii poprzez stymulację punktów akupresurowych. Stanowi wyraz fizycznego, psychicznego i duchowego zdrowia.

Do masażu stosowane są różnego rodzaju aromatyczne, leczniczo – zdrowotne, kojąco – uspokajające, wyszczuplające, wygładzające, ujędrniające, nawilżające, odmładzające, relaksujące, pobudzające i energetyzujące cudowne olejki do masażu.

Zabieg kończy maska kaolinowa na całym ciele zawinięta folią.

Cena zabiegu 200 zł., czas trwania 90 min.

Masaż pudrowy

Masaż ten wykonuje się przy użyciu sproszkowanych ziół, a nie jak przy większości tego typu zabiegów – olejków. Ciało zostaje natarte odpowiednią mieszanką, bogatą w witaminę C i kwas krzemowy. Specyfika masażu polega na tym, że nie obejmuje on głowy i rozpoczyna się go od dolnych, a nie jak w większości masaży, górnych części ciała. Zabieg charakteryzuje dynamiczne tempo masowania i stosowanie mocnych technik uciskania oraz ugniatania. Zabieg ten jest silnie peelingujący, wygładza nierówności skóry, usuwa martwy naskórek, znacznie pobudza krążenie krwi, likwiduje cellulit. Stymuluje procesy wewnątrzkomórkowe oraz eliminacje toksyn z organizmu, rozbija związki odkładającego się tłuszczu, redukuje cholesterol. Masaż ten rozluźnia mięśnie, zwiększa elastyczność skóry, zapewnia jej zdrowy, młody wygląd.

Zabieg kończy maska kaolinowa na całym ciele zawinięta folią.

Cena zabiegu 250 zł. Czas trwania 90 min.

Masaż stemplami.


To bardzo relaksujący masaż ciepłem. Do tego zabiegu używa się stempli ziołowych, którymi głaszcze się ciało bądź pociera je okrężnymi ruchami. Masaż rozpoczyna się od stóp, kończy na plecach. Ta ciepła terapia rozluźnia, usprawnia krążenie, energetyzuje, dotlenia, działa detoksykująco. Reguluje metabolizm, jest idealna dla osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa i bóle reumatyczne. Najczęściej wykorzystywana technika podczas masażu to rozgrzewające, okrężne ruchy tarcia, wykonywane stemplami, naprzemiennie z ruchami głaskania.
Zabieg kończy maska kaolinowa na całym ciele zawinięta folią. Cena zabiegu 250 zł, czas trwania 90 min.

Zabieg na bazie soli i sproszkowanych ziół dobranych odpowiednio według starohinduskiej receptury. Wykonuje się peeling całego ciała, który znacząco poprawia krążenie, ujędrnia, nadaje skórze elastyczności, usuwa martwy naskórek, wspomaga wydzielanie toksyn z organizmu. Masaż działa antycellulitowo i regenerująco. Zabieg ten należy do terapii napotnych, mających na celu poprawę cyrkulacji krwi, a tym samym usunięcie zbędnych produktów przemiany materii.
Zabieg kończy maska kaolinowa na całym ciele zawinięta folią. Cena zabiegu 250 zł, czas trwania 90 min.

Peeling solny z Morza Martwego

Morze Martwe ze względu na wyjątkowy skład i stężenie substancji mineralnych (ośmiokrotnie wyższe stężenie niż w oceanie) od stuleci jest źródłem cennych składników kosmetycznych. Kąpiele oraz peelingi z soli są ciekawą propozycją na zabiegi poprawiające wygląd i kondycję skóry. Sól karnalitowa zawiera pierwiastki jak magnez, potas i wapń.
Peeling solny działa peelingująco i oczyszczająco. Remineralizuje, rewitalizuje, ujędrnia skórę. Dodatkowo pobudza przepływ krwi i limfy – może być stosowany w celu redukcji cellulitu (tzw. „skórki pomarańczowej”). Sól przywraca skórze witalność, działa oczyszczająco i regenerująco na ciało.
Zabieg kończy maska kaolinowa na całym ciele zawinięta folią. Cena zabiegu 150 zł, czas trwania 60 min.

Umów się na wizytę już dziś.