Laura Łącz

„Przez dłuższy czas używałam ostatnio Gel Multi Activ z ceramidami Dr. Baumann oraz odpowiedni krem. Stwierdzam, że dla mojej twarzy to najlepsze preparaty, jakie kiedykolwiek testowałam. Wydaje mi się poza tym, że Gel Liposome można ewentualnie zastosować pod inny, dobry krem, aby po prostu zwiększyć jego skuteczność.
Oba preparaty mają idealną konsystencję, doskonale się wchłaniają, dlatego stosowałam je zarówno na noc, jak i na dzień pod makijaż. Zestaw ten doskonale się sprawdził właśnie jako baza pod podkład, którego używam prawie codziennie i rzadko który krem spełniał dobrze to zadanie. W tym wypadku wszystko było idealnie i podkład na takiej bazie trzymał się świetnie przez cały dzień.
Dla mnie szczególnie ważne było jednak zastosowanie na noc, po dokładnym zmyciu makijażu. Z tego działania liposomów i kremu jestem najbardziej zadowolona i po kilku tygodniach stosowania zauważam ogromną, wyraźną różnicę na korzyść w wyglądzie i kolorycie mojej twarzy, szyi i dekoltu.”

Laura Łącz – aktorka teatralna, filmowa i pisarka. Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji, m.in. „Klan”. Laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.
Jest autorką książek dla dzieci, m.in. „Sekret czarnego łabędzia”, „Spełnione marzenia” oraz „Bajki i wiersze na cztery pory roku”.

 

Lora Szafran

„Zawsze byłam zwolenniczką tzw. prostych kosmetyków i nie wierzyłam w cudowną moc tych tak zwanych „ekskluzywnych” ( wiele z nich miałam okazję wypróbować ). Nadal uważam, że odpowiednia dieta i sposób życia wpływają na nasz wygląd, ale…. dałam się namówić do wypróbowania kosmetyków Dr. Bumann i jestem pod wrażeniem !!!!
Wrażeń nie będę opisywać długo, bo nie sposób ich wyliczyć …. znakomite wchłanianie…. wrażenie spełnienia i odprężenia, a skóra stała się jędrna…. no i zero uczulenia…..
A tak na poważnie, polecam! ”

Lora Szafran to jeden z najciekawszych głosów polskiej sceny jazzowej

Współpracowała m.in. z formacjami Walk Away, New Presentation i Swing Orchestra Cracow oraz zespołami Jana Ptaszyna Wróblewskiego i Włodzimierza Nahornego, a u boku Mieczysława Szcześniaka czy w ramach tria Big Stars flirtowała z ambitnym popem. Podbijała serca i zdobywała nagrody od Opola i Sopotu po Los Angeles.

Katarzyna Butowtt

„Moja opinia jest jednoznaczna: kosmetyki są świetne, konsystencja idealna, to znaczy nie za cieżka i nie za lekka. W czasie mojej kariery modelki miałam możliwość używania kosmetyków wielu firm. W przypadku preparatów Dr. Baumann odczuwam naprawdę komfort i najwyższą jakość. Czuję sie zadbana i odżywiona!
Pozdrawiam Kasia Butowtt”

 

Katarzyna Butowtt – Jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek , a także znana m.in z wielu reklam. Na wybiegu prezentowała kolekcje Mody Polskiej, Grażyny Hasse, Jerzego Antkowiaka, Ledy, Cory. Olbrzymią popularność przyniosła jej telewizyjna loteria Teletombola. Wieloletnia wolontariuszka Funadcji Dr Clown, która odwiedza ciężko chore dzieci leżące w szpitalach „lecząc” je śmiechem, żartem i zabawą. Obecnie rzecznik prasowy.

Dorota Szpetkowska

Kosmetyki Dr. Baumanna, które miałam okazję sprawdzić na własnej skórze, sprawiły, że w końcu uwierzyłam, iż doskonały kosmetyk może zdecydowanie poprawić nie tylko wygląd skóry ale także własną samoocenę i tym samym samopoczucie.
Kosmetyków Dr.Baumann spróbowałam dopiero po 50-tce i żałuję, że nie znałam ich wcześniej ponieważ uważam, że teraz moja skóra wygląda lepiej, niż 10 lat temu!
Gorąco je polecam.
Dorota Szpetkowska

Dorota Szpetkowska – dziennikarka, prezenterka TVP