Perfekcja kosmetycznej pielęgnacji – liposomy

Tak jak wspomniałam w poprzednim wpisie, podstawę w pielęgnacji naszej cery stanowi doskonałe jej oczyszczenie. Po dobrze zmytym makijażu i toksynach należy stosować odpowiednio dobrany krem bogaty w liposomy.

Liposomy zawierają nanosomy, ceramidy, olejek z wiesiołka, olejek z jojoba, witaminę A+E oraz prowitaminę B5. Produkt wychodzący na przeciw wszelkim oczekiwaniom. Ukazujący w pełni możliwości pielęgnacji opartej o zasady bionomii.

To niezwykła substancja aktywna i transportująca. Badania naukowe dowiodły, iż dwukrotne stosowanie preparatów liposomowych w ciągu dnia w bardzo krótkim czasie w znacznym stopniu poprawia stan nawilżenia skóry. Liposomy pełnią rolę zarówno substancji aktywnej jak i transportującej wobec innych istotnych dla skóry składników takich jak witaminy E,A, prowitamina B5 i in. Dzięki biozgodności ze skórą są przez nią wyjątkowo dobrze tolerowane. Stanowią niezmiernie ważny czynnik regulujący równowagę wodnotłuszczową naskórka.

Ważne dla Panów:
koncentracja najwyższej jakości lipidów oraz liposomów wielowarstwowych czynią ten produkt idealnym do użycia po goleniu.

W dalszej kolejności nakładamy odpowiedni dla siebie krem, np. Sensitive dla cery tłustej i normalnej, który jest doskonale kompatybilny, lekki z olejkiem jojoba, witaminami A i E, prowitaminą B5, ureą i kwasem mlekowym. W przygotowaniu serii Intensive dokonano szczególnie starannej selekcji składników pod kontem zminimalizowania ryzyka wystąpienia niepożądanych reakcji ze strony skóry.

Nie zapominaj o oczach!

Eye Cream – krem pod oczy jest bogaty w olejek jojoba, witaminy A i E, prowitaminę B5, dla pielęgnacji delikatnej i przesuszonej skóry okolic oczu. Wygładza tzw. kurze łapki oraz zapobiega tworzeniu się nowych.

Eye Gel – żel pod oczy – bezolejowy, z ceramidami, kwasem hialuronowym oraz wit. E o działaniu nawilżającym, poprawiającym elastyczność skóry. Stanowi idealny podkład pod makijaż.

Ważne:
jednoczesne stosowanie obu w.w.produktów (w pierwszej kolejności żelu) przynosi dodatkową poprawę efektu.