Dr.Baumann Polska jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków niemieckiego producenta Dr. Baumann Cosmetic, obecnego w ponad 20 krajach na świecie. Naszą misją jest stosowanie czystych kosmetyków, bez toksycznych chemicznych konserwantów, olei pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników, substancji odzwierzęcych, etc. 
 
Współpracujące z nami firmy zyskują możliwość rozwoju i rozszerzenia oferty o produkty najwyższej światowej jakości, które gwarantują satysfakcję klienta i sukces w biznesie. 
 
Zadowolenie klientów to podstawa. Klient, który wraca, czy przekazuje dobre informacje o Was, buduje perspektywy rozwoju. Filozofia Dr.Baumann Cosmetic opiera się więc na przekonaniu: zaproponować to co najlepsze. Kilka firm kosmetycznych, które zdominowały polski rynek nie mogą zaoferować takich standardów. Klientki oczekują nowości i skuteczności zabiegów pielęgnacyjnych. Nasza propozycja to nowość połączona ze skutecznością i jakością rezultatów pielęgnacji. Media alarmują o zagrożeniu alergiami, nowotworami, czy zmianami genetycznymi, na skutek chemicznych konserwantów i innych toksycznych substancji, stosowanych w przemyśle spożywczym, środków czystości, czy kosmetyce. 
 
Coraz popularniejszy „ekologiczny” styl życia sprawia, że na rynku kosmetycznym pojawiają się produkty reklamowane jako „czyste”. Jednak po wczytaniu się w ich skład (o czym mówimy na naszych seminariach), okazuje się że reklama pozostaje w sprzeczności z zawartością opakowania. 
 
Wśród firm oferujących rzeczywiście czyste kosmetyki, Dr.Baumann ma najszerszą ofertę: pięć linii, ponad 400 produktów, jako jedyni mamy kremy z liposomami wielowarstwowymi, a unikatowa na skalę światową linia „SkinIdent” zawiera ekstrakty imitujące skład sebum skóry. Proponujemy ekonomiczne opakowania do użytku profesjonalnego i szeroki wybór kosmetyków do odsprzedaży. Wychodzimy z założenia, że używanie na co dzień dobrych produktów, to podstawa perfekcyjnej pielęgnacji. Wizyta w salonie, czy SPA odbywa się w kilkutygodniowych odstępach. 
 
Produktów Dr.Baumann Cosmetic nie można kupić w sklepach internetowych, aptekach, czy hurtowniach. Są dostępne jedynie u generalnego dystrybututora - Dr.Baumann Polska. Dzięki temu mają Państwo całkowitą kontrolę nad dostępnością do produktów i cenami kosmetyków do odsprzedaży. Zgodnie z sugestiami Dr.Bauman Cosmetic proponujemy udział w seminariach skinologicznych poświęconych m.in. analizie składu kosmetyków ( według INCI) i zdobyciu umiejętności oceny, co faktycznie oferuje dany produkt. Czy zawiera substancje szkodliwe, jakie składniki są aktywne, a jakie nie mają znaczenia dla skóry, etc. Przekazujemy również informacje o koncepcji pielęgnacji skóry Dr.Baumann Cosmetic. 
 
Udostępniamy opisy zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało z kalkulacją kosztów. Są to przykłady zabiegów, które pozwalają na samodzielne budowanie własnej, indywidualnej oferty. Dr.Baumann Cosmetic to ponad 400 produktów, które umożliwiają stworzenie propozycji dla każdego klienta, rozwiązywanie problemów każdego rodzaju skóry. 
 
Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z Państwa firmą. 
 
Proponujemy udział w naszym seminarium. Dzięki temu będą Państwo mogli w pełni ocenić wartość oferty Dr.Baumann Cosmetic. Wiedza jaką przekazujemy jest zaskakująca dla kosmetologów wykształconych na krajowych uczelniach. Seminarium Skinologiczne nie jest promocją naszej firmy. Na podstawie wyników badań w ośrodkach naukowych na świecie, informujemy o specyfice przemysłu kosmetycznego i związanymi z nią zagrożeniach dla zdrowia. 
 
Seminarium jest bezpłatne. Dla zainteresowanych, odpłatnie są dostępne katalogi INCI, a także certyfikaty uczestników. 
 
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, informacje o firmie i produktach są dostępne na naszej stronie internetowej: www.dr-baumann.pl 

Zostań naszym Partnerem i dołącz do grona salonów pracujących na marce Dr. Baumann.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie wymierne korzyści może CI przynieść współpraca z marką Dr. Baumann skontaktuj się z nami: marketing@dr-baumann.pl